Czy trzeba płacić za diagnostykę z góry?
Nie. Podstawowa diagnostyka jest bezpłatna. Najpierw poznasz przyczynę i koszt, a dopiero potem zdecydujesz, czy robimy naprawę.
Nie. Podstawowa diagnostyka jest bezpłatna. Najpierw poznasz przyczynę i koszt, a dopiero potem zdecydujesz, czy robimy naprawę.